НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Меморіал Віктора Баннікова. Україна (U-16) −- Чехія (U-16) 3:2 ###

Україна (U-16) −- Чехія (U-16) −- 3:2

Голи: 1:0 Арендарук (32), 2:0 Коваленко (46), 3:0 Циганков (67), 3:1 Даніш (80+2), Бухвальдек (80+3).

Україна: Солдатенко, Кирюханцев, Макогон, Лук’янчук, Штаненко (Осман, 75), Куксенко, Оріховський (Серденюк, 41), Циганков (Гладкий, 75), Коваленко (Клак, 69), Арендарук (Норенков, 59), Шевченко (Соломаха, 41)

У середу, 3 травня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1996 року народження, здобула свою другу перемогу на Меморіалі Віктора Баннікова та одноосібно очолила групу А.

Українці впродовж всього ігрового часу переважали своїх суперників, котрі напередодні поступились словакам. Однак до певного моменту чехам вдавалось стримувати атаки синьо-жовтих. Утім, наполегливі пошуки підопічних Олександра Головка наприкінці першого тайму таки принесли результат. Київський динамівець Віктор Циганков з лівого флангу виконав штрафний, котрий був відбитий оборонцями гостей −- але прямо на гірника Дениса Арендарука, котрий набіг і ввігнав м’яча в нижній кут −- 1:0.

Наступний гол стався на шостій хвилині другого тайму завдяки вдалим діям капітана команди Віктора Коваленка, котрий, до слова, як і його одноклубник Арендарук відзначався у попередньому поєдинку проти Туреччини. Добив чехів дебютант команди Головка Циганков, ідеально виконавши штрафний метрів з 20-ти на 67-й хвилині. Після цього синьо-жовті дещо розслабились і пропустили кілька небезпечних контратак опонентів, дві з котрих −- уже в компенсований час −- завершились голами.

Менше з тим, збірна України таки здобула перемогу й тепер одноосібно очолює групу А. Заключний поєдинок команда Головка проведе проти Словаччини, котра сьогодні ж поступилася туркам −- 1:3. У іншій групі росіяни розгромили бельгійців з рахунком 4:0 і очолили таблицю, випередивши за кращою різницею сербів, котрі мінімально обіграли Польщу.