НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Україна U-17 - Чехія U-17 5:2 ###

Юнацька збірна України продовжує свої виступи в елітному раунді чемпіонату Європи 2007 серед 17-річних, що проходить в італійській провінції Удіне. Вчора підопічні Юрія Калитвинцева провели матч другого туру проти однолітків з Чехії та здобули вольову перемогу з рахунком 5:2. Тричі відзначився нападаючий київського «Динамо» Дмитро Коркішко, дублем його одноклубник Сергій Шевчук. Суперником українців у заключному турі стане збірна Італії, яка переграла з рахунком 2:0 словаків.

Тож зважаючи на турнірне становище за єдину путівку до фінальної частини чемпіонату Європи, що відбудеться у травні в Бельгії сперечатимуться італійці та українці. Матч відбудеться 29 березня та розпочнеться о 16:00 за київським часом.

Стартовий склад нашої команди порівняно з попередньою грою проти Словаччини залишився без змін, лише Михалева замінив Шевчук. Першій хвилини поєдинку для підопічних Юрія Калитвинцева виявилися справжнім жахом. Вже на 5-й хвилині суперник вийшов вперед. Помилкою в центрі поля Максименко скористався Віт Балкар, який потужно пробив по воротах. М’яч влучив у поперечину та відскочив на набігаючого Марчика, який не залишив шансів Базилевичу.

Наступні двадцять хвилин українці ніяк не могли прийти до тями. Суперник, який побудував свою тактику на нейтралізації Карнози, грав в обороні дуже обережно, та розраховував на стрімкі контратаки. Натомість українці багато помилялися та не йшла гра у лінії півзахисту.

До того моменту як ми відновили рахунок, чехи мали збільшувати свою перевагу. На 20-й хвилині наші ворота врятувала поперечина, а на 22-й нападаючий збірної Чехії намагався перекинути Базилевича, який далеко вийшов з воріт, однак не влучив.

Незважаючи на це українці не згнітилися, а продовжували методично розхитувати оборону суперника. А на 27-й хвилині Дмитро Коркішко передачею у розріз між захисників виводить на ударну позицію Шевчука – 1:1.

Чехи не очікували такого розвитку подій та за три хвилини отримали другий м’яч у власні ворота. Автор гольової передачі у минулому епізоді вдало виконав штрафний з 30-ти метрів, голкіпер навіть не похитнувся 2:1.

Остаточно зрозуміло щодо підсумку зустрічі стало на другій компенсованій до другого тайму арбітром хвилині. І знову в центрі уваги опинився Коркішко. Дмитро поборовся на лівому фланзі півзахисту та відібрав у захисника м’яч, увійшов у штрафний майданчик та був атакований з порушенням правил двома гравцями суперника. Пенальті чітко реалізував сам постраждалий.

У другому таймі пара нападаючих київського «Динамо» Коркішко – Шевчук продовжувала атакувати ворота суперника. На 50-й хвилині швидкісний Шевчук втік від захисника та виконав передачу в центр штрафного майданчика на вільного Коркішко – 4:1.

Хоча й суперник зумів скоротити рахунок після вдало виконаного кутового, однак за хвилину все той же Шевчук знову на швидкості обійшов захисника, вийшов сам на сам з голкіпером та встановив остаточний рахунок зустрічі 5:2 на користь українців.

Протокол матчу:

Україна: Базилевич, Білий, Петров, Підвірний, Стеценко, Максименко, Гаращенков (Кушніров 53), Шахов, Карноза (Віценець 63), Коркішко (Гудима 80), Шевчук.

Запасні: 1.Пацюк, 16.Михалев, 15.Немчанінов, 17.Ямполь.

Голи: 0:1 Марачек (5), 1:1 Шевчук (27), 2:1 Коркішко (30), 3:1 Коркішко (40+2, з пенальті), 4:1 Коркішко (50), 4:2 Степанек (64), 5:2 Шевчук (65) .

Попередження: 7.Коркішко (31), 3.Стеценко (69).